Výměna olejů a filtrů

  • Výměna motorového oleje včetně filtru
  • Pravidelné výměna motorového oleje zvyšuje životnost motoru
  • Ekologická likvidace upotřebeného oleje i filtru
  • Nabídka olejů a filtrů pro všechny typy motorů
  • Výměna převodového oleje

POPIS PROVÁDĚNÉ SLUŽBY

Motorový olej má podstatný vliv na životnost a stav motoru vozidla. Navíc má nezanedbatelný vliv i na úsporu provozních nákladů a to jak přímo v podobě menší spotřeby pohonných hmot, tak i nepřímo minimalizací rizika nákladných oprav z důvodu nadměrného předčasného opotřebení pohonné jednotky. Musí splňovat celou řadu vlastností. Především musí dobře ulpívat na mazaném povrchu, musí odvádět vznikající třecí a provozní teplo, musí chránit kovové i nekovové části motoru před korozí. Za studena nesmí být moc hustý, aby byl schopen v co nejkratším čase dosáhnout všech mazaných míst. Za tepla zase nesmí být moc řídký, aby byl schopen na mazaných místech udržet stabilní olejový film. Z těchto důvodů je velmi důležité dodržovat termíny výměny doporučené výrobcem vozidla, po ujetí určitého počtu km.

OLEJE POUŽÍVANÉ V NAŠEM SERVISU

V naši sítí používáme značkové oleje. Jedná se o oleje, které jsou součástí první výbavy mnoha známých značek a to CASTROL, SHELL, DIVINOL atd…. Tyto oleje se rovněž prezentují v těžkých provozních podmínkách mnoha automobilových závodů. (Formule 1, DAKAR, atd.) Široký výběr těchto olejů používaných v naší servisní síti, zaručuje zákazníkovi splnění výrobcem požadovaných vlastností i vysokou kvalitu. Naši mechanici jsou schopni vám poradit a vybrat ten správný typ oleje pro vaše vozidlo. Výměnu provádíme buď okamžitě, nebo na základě objednání. Vždy podle potřeby zákazníka. Součástí výměny olejů je vždy i výměna olejového filtru.

CENA VÝMĚNY OLEJE JE ZÁVISLÁ NA TYPU VOZIDLA, TYPU MOTORU A PODLE VYBRANÉHO OLEJE. PRO CENOVOU NABÍDKU PRO VAŠE VOZIDLO NÁS KONTAKTUJTE ZDE NEBO VÁM JI SDĚLÍME PO REZERVACI TERMÍNU