Geometrie

  • změření a nastavení podvozku osobních a dodávkových vozidel
  • seřízení sbíhavosti, odklonu, záklonu rejdového čepu
  • měření na laserovém stroji CORGHI s 30 letou databázi všech vozidel
  • protokol o změření vozidla v tíštěné podobě před a po seřízení
  • kontrola vůle všech čepů, ložisek a silenbloků

Přínos pro zákazníka

Správné seřízení geolmetrie vozidla zvýší zvýší životnost pneumatik. zlepší jízdní pohodlí, sníží spotřebu pohoných hmot a zvýší bezpečnost provozu.

Popis poskytované služby

Technický stav pneumatik dovede prozradit, v jakém stavu se vozidlo a jeho podvozek nachází. Velmi důležitou roli u podvozku hraje především jeho správné nastavení. Pokud tuto skutečnost motorista podceňuje, neprojeví se to jen zvýšením provozních nákladů, ale především zhoršením jízdní stability. A zde se zvýšený zájem o stav podvozku skutečně vyplatí!

V našem servisu vám naši pracovníci posoudí nejen technický stav provozovaných pneumatik, ale odbornou radou i poradí, jak zjištěné závady odstranit. Jedna z možností, kterou provádíme ve vybraných servisech je i kontrola a případně následné seřízení zjištěných závad v geometrii podvozku vozidla.

Tuto kontrolu provádíme na moderním testovacím zařízení světového výrobce CORGHI . Jedná se o elektronické osmi-senzorové laserové zařízení s indikací naměřených hodnot, včetně prostorové grafiky. Naměřené hodnoty jsou porovnávány s hodnotami dodanými výrobci vozidel pro jednotlivé modely. Výstupem měření je záznam naměřených hodnot z tiskárny, která je součástí zařízení. Zjištěné odchylky vám mohou naši mechanici okamžitě seřídit.
Všechna zařízení jsou pravidelně kalibrována s vysokou přesností.

CENA od 695 Kč vč. DPH (dle vozidla)